SK EN
Otváracie hodiny

Nákupné centrum

Po-Ne:

09:00 - 21:00

Potraviny Delia

Po-Ne:

07:00 - 22:00

Cinema City

Po-Pia:
So-Ne:

13:30 - 22:00
11:00 - 22:00

Fit Inn

Po-Ne:

06:00 - 24:00

Pošta

Po-Ne:

08:00 - 13:30
14:00 - 20:00

Hypermarket Carrefour

Po-Ne:

08:00 - 21:00

Sociálne siete
Unikátny program odmeňovania
Módne poradenstvo
Magazín spolu
Kalendár podujatí

Február 2017

Pon Uto Str Štv Pia Sob Ned
30 31
 • Škola varenia - Cukrovinky

  01.02. OD 18:00 - 21:00

  viac »
1
2 3 4 5
 • Škola varenia - Foodlover- zážitok v kuchyni

  06.02. OD 18:00 - 21:00

  viac »
6
 • Škola varenia - Zdravá bleskovka

  07.02. OD 18:00 - 20:00

  viac »
7
 • Škola varenia - Pečieme bez lepku

  08.02. OD 18:00 - 21:30

  viac »
8
 • Škola varenia - Jedálniček pre štíhlu líniu

  09.02. OD 18:00 - 21:00

  viac »
9
10
 • Škola varenia - Detská vegepárty

  11.02. OD 11:00 - 13:00

  viac »
11
12
13
 • Škola varenia - Valentínska večera

  14.02. OD 18:00 - 21:30

  viac »
14
15
 • Škola varenia - Terapia jedlom

  16.02. OD 18:00 - 21:00

  viac »
16
17 18 19
 • Škola varenia - Pečieme s deťmi aj cez prázdniny

  20.02. OD 11:00 - 13:00

  viac »
 • Škola varenia - Yogi Ayurveda

  20.02. OD 18:00 - 20:30

  viac »
20
 • Škola varenia - Malí kuchári cez prázdniny

  21.02. OD 11:00 - 13:00

  viac »
21
22 23 24 25
 • Škola varenia - Pečieme s deťmi

  26.02. OD 11:00 - 13:00

  viac »
26
 • Škola varenia - Carving - ruže

  27.02. OD 18:00 - 20:00

  viac »
27
 • Škola varenia - Mňamky pre najmenších

  28.02. OD 09:30 - 11:30

  viac »
 • Škola varenia - Varíme s HITom/Histamínová intolerancia/

  28.02. OD 18:00 - 21:30

  viac »
28
1 2 3 4 5

Magazín SPOLU

2016- jeseň zima

Pestrofarebná prívetivá jeseň pominula. S príchodom novembra už tradične nastupuje nepríjemné sychravé
počasie, ktoré nám veľmi nedovoľuje tráviť čas v prírode či prechádzkami. Dni sú zrazu kratšie a oveľa častejšie
sme nútení hľadať iné možnosti, ako využiť čas, predtým trávený vonku. Jeden z najlepších nápadov je „zababušiť“ sa do deky, pripraviť si dobrý horúci čajík (napríklad jeden z tých, ktoré vám ponúkajú u nás v Bioparku) a začítať sa do knihy. V Panta Rhei v Poluse, na mieste, kde zastal čas, alebo sa prinajmenšom nádherne spomalil, si môžete pri dobrej kávičke vybrať spomedzi všetkých noviniek, ktoré sa objavia na knižnom trhu. A potom spoznávať nových hrdinov. Ak patríte medzi tých, čo sa ani v zimnom období neradi vzdávajú športu a ste fanúšikom tenisu, určite neobíďte našu novú predajňu Sergio Tacchini.
Na stranách 10 – 11 sa o nej dočítate všetko dôležité a zaujímavé. Aj to, akú úlohu (okrem tenisu) hrá v súvislosti s ňou Martin Kližan. Ak radi trávite čas pri dobrom jedle s priateľmi, na prvom poschodí nájdete novú reštauráciu Flamender so zážitkovou kuchyňou. Čo sa za týmto spojením skrýva, sa dozviete v rozhovore so šéfkuchárom Petrom Oravcom. Dobré jedlo, príjemné prostredie a kvalitnú obsluhu však nájdete aj na prízemí v reštaurácii PRIMI. Či už zavítate tam, alebo tam, určite neodídete sklamaní. Poznáte školu, do ktorej chodia jej žiaci radi? My takú máme, a to Radosť variť – Škola varenia. Prečítajte si, ako to v našej škole chodí a čo máme pre vás pripravené. Sme si istí, že zatúžite absolvovať nejeden náš kurz. Alebo ho kúpite ako darček niekomu zo svojich blízkych – aj to sa dá. Určite však nepreskočte článoček o stále populárnejšom spôsobe stravovania – o vitariánstve. Porozprávali sme sa o ňom s Andrejom Maťkom, jedným z našich lektorov. V časopise toho nájdete ešte veľa. Napríklad kozmetické vychytávky od Yves Rocher či Marionnaud. Ak už zháňate darčeky, máme pre vás zopár užitočných tipov pre pánov – z predajní Otto Berg či Tailor Made. Nájdete tu však aj množstvo módnych rád pre dámy a iných užitočných nápadov. Napríklad pre tínedžerov. A keď dočítate náš časopis SPOLU a dozviete sa o všetkom, čo pre vás máme pripravené a čo u nás nájdete, vyrazte k nám do Polusu. A to nielen za nákupmi, ale aj za zábavou.

2016 - jar

Tešíte sa na dlhšie dni, vysedávanie na terasách a ideálne mať k tomu k dispozícii nejaký osviežujúci nápoj? Dobrá správa. Sme v tom období roka, keď si to vieme vychutnať. Práve držíte v ruke naše nové číslo magazínu SPOLU, pohodlne sa teda usaďte a doprajte si trošku príjemného čítania, prinášame vám zaujímavé, ale najmä oddychové články plné inšpirácií. Každý raz za čas potrebujeme zmenu, snažíme sa neustále niečo vylepšovať a náš magazín SPOLU nie je iný. Na jar teda vychádza v novej podobe s modernejšou grafikou. A o čom sa v tomto čísle dočítate? Na úvod vás čaká rozhovor s Richardom Vrablecom, moderátorom a zabávačom, ktorého s Polusom spája množstvo odmoderovaných akcií, ale aj osobných zážitkov. Na tých miestach, kde teraz stojí nákupné centrum Polus, sa naučil kedysi bicyklovať, neskôr šoférovať a na Kuchajdu chodí od detstva. Richard je aj tvárou stále viac a viac populárnej akcie Preteky lezúňov, ktorej siedmy ročník odštartuje už 30. apríla 2016 u nás v Hlavnej rotunde Polusu. Ak máte doma aj vy malého pretekára, ktorý spĺňa podmienky, určite ho prihláste. Vychádzajúc z nášho úspešného projektu Radosť variť – Škola varenia opäť sa na niekoľkých stranách venujeme jedlu, receptom, témam o zdravej výžive a celkovo gastronómii. Trendy v tejto oblasti sú jednoznačne orientované na zdravý životný štýl, čo nepochybne do bodky spĺňa téma klíčkovanie. Viac o nej v článku prezradí lektorka z našej Školy varenia – Katarína Kopúnová. Dozviete sa napríklad aj to, že naklíčovaním vie ľudské telo prijať mnohonásobne viac enzýmov ako pri konzumácii dospelej zeleniny. Klíčky tiež obsahujú oveľa väčšie množstvo bielkovín, vlákniny, vitamínov a minerálov ako dospelá plodina. Vypestovať ich viete veľmi jednoducho a rýchlo sami doma. Ak vaša sebadisciplína nie je stopercentná a neviete si bez sladkého predstaviť svoj deň, odporúčame vyskúšať netradičný recept od známeho slovenského šéfkuchára Martina Korbeliča. Dezert je atypickou kombináciou ovocia, čokolády, kefíru a čili a pripravil ho priamo v našej kuchyni v Poluse. V oblasti módy sa tentoraz viac venujeme pánom. Nové jarné kolekcie, rady a tipy, ako sa trendy obliecť v značkách Alain Delon, Daniel Hechter či Tailor Made nájdete v sekcii Môj štýl. V rubrike Môj svet si zas prídu na svoje milovníci kávy s odporúčaniami od predajne Cafepoint.

2015 - jeseň/zima

Nakupovať v predstihu a s prehľadom mať vybavené darčeky pre všetkých blízkych aj mesiac pred Vianocami sa podarí len málokomu. Česť výnimkám, ale prehustené obchody pár dní pred najkrajšími sviatkami roka hovoria za všetko.

Ak sa k vám dostalo nové číslo nášho magazínu Spolu, skúste si ho prelistovať a ako na dlani dostanete hneď niekoľko inšpirácií, vďaka ktorým sa možno vyhnete stresu z nákupov na poslednú chvíľu. Pripravili sme pre vás množstvo tém a niektoré sú špeciálne venované tipom na darčeky. Najlepšie je na tom to, že všetko nájdete pod jednou strechou, u nás v Poluse.

Navyše mám pre vás aj jeden zaručený tip, ako na darčeky získať drobnú finančnú dotáciu. ☺ Polus rozdáva 20-eurové poukážky, viac sa dozviete na ďalších stranách.

Na čo presne sa ešte môžete v tomto čísle tešiť?
Dámy vždy zaručene poteší kozmetika. Marionnaud sa s vami podelí o najnovšie trendy zo sveta vôní a dm drogerie markt pridá know-how v starostlivosti o vlasy. Nezabúdame ani na tých, ktorí radosť z darčekov prežívajú najintenzívnejšie. Celá dvojstrana je venovaná darčekom pre deti. Nemôžeme si klamať, v dobe počítačov a internetu príde každá rada pre nie až tak technicky zdatných rodičov vhod. A keď počítačové hry nie sú práve to, čo pre svoje deti hľadáte, potešiť ich môže napríklad aj klasická stolná hra od Albi.

O tom, čo je a čo nie je zdravé, počúvame zo všetkých strán. Spraviť si záver a zobrať si z toho to, čo vyhovuje a prospieva práve nám, nie je ľahké. Ak váhate a svoje lepšie stravovanie odkladáte na zajtra, možno práve článok o superpotravinách nakloní jazýček váh a vyberiete sa na nákup ešte dnes. Dozviete sa niečo viac o plodinách chia a goji, ale aj o tom, že superpotraviny sa neskrývajú len za cudzokrajnými názvami. Do zoznamu patria aj naše slovenské plodiny. Vedeli ste napríklad, že mak má viac vápnika ako mlieko? Recepty na báze superpotravín nájdete u nás v článku, suroviny v Bioparku v Poluse.

Na záver mi ešte zostáva zaželať Polusu všetko najlepšie k narodeninám. Ostatne, niekoľko strán sme venovali práve 15. výročiu, našim projektom a eventom, ktoré ste v Poluse zažili. Poďte si teda zaspomínať spolu s nami...

2014 - jar/leto

Dlhšie dni, šteklivé slnečné lúče, čo nás ráno ťahajú z postele a ľahké oblečenie – to sú jasné znamenia, že jar je konečne tu! A k nej už tradične patrí aj nové číslo nášho časopisu SPOLU, ktoré vás pozývam čítať.

Celú zimu ste sa schovávali pod vrstvami hrubého oblečenia a s príchodom jari zisťujete, že to v lete v plavkách zase nebude celkom ono? Ak sa v týchto riadkoch spoznávate, nezúfajte. Ešte stále máte dostatok času dostať sa do formy. Tréneri vo FitInn vám ukážu ako na to. V našom článku sa dočítate o častých chybách v posilňovni i o tom, ako naskočiť do tréningového procesu len krátko pred letom.

Nestačí však len cvičiť, dôležitá je aj úprava stravy, tej sa však často mnohí z nás vyhýbajú. Prijmite teda pozvanie do našej Školy varenia – Radosť variť, kde vás naučíme veľa užitočného o jedle a jeho príprave. Zistíte, že zdravé varenie nie je vôbec náročné a so skvelou partiou vie byť aj zábavné. Skúsili ste už malý zázrak quinoa či kokosový olej, ktorý má v kuchyni veľa využití? Alebo jedlá, ktoré netreba variť, no sú rovnako chutné ako tie bežné? Naše kurzy prebiehajú takmer každý deň, príďte sa naučiť niečo nové!
Ak však už ste v kuchyni zbehlejší, istotne oceníte zaujímavé informácie o olivovom oleji, ktorý každodenne používate. Je veľmi zdravý, no viete, podľa čoho si vyberať zo širokej ponuky v obchodoch? Nechajte si poradiť priamo od Gréka – v článku o našej predajni Greek Farm.

Správnou motiváciou pri cvičení a dosahovaní vašich vysnívaných kriviek vám môžu byť aj krásne jarné a letné kúsky z aktuálnych módnych kolekcií v našich predajniach. Módna blogerka sa s nami podelila o trendy a vychytávky súčasnej sezóny, ktoré vnesú štýl a veselosť aj do vášho šatníka. Stačí len zvoliť správnu farbu, strih či materiál a radosť z pekného outfitu je hneď na svete.

A dámy, ak zatúžite len tak si urobiť radosť, príďte si užiť skvelý deň v našej Zmenárni, kde vás bude rozmaznávať tím profesionálov a domov odídete s novým účesom, krásne nalíčená a s cennými poznatkami o obliekaní a kombinovaní módnych kúskov vhodných k vášmu typu postavy. Naša Zmenáreň je však aj pre pánov, ktorým poradíme s výberom toho správneho oblečenia na rôzne príležitosti.

2013 - jeseň/zima

Poznáte ten príbeh, keď sa vám deň veľmi nedarí a najradšej by ste ho začali úplne nanovo? No stačí jeden moment a váš deň je hneď krajší – na ulici sa na vás zrazu niekto pekne usmeje, predavačka v obchode vám popraje pekný deň alebo si z potravín domov odnášate ešte horúci obľúbený chlebík. Niekedy stačí naozaj tak málo... Dobré veci sa totiž dejú – a aj u nás v Poluse. O tom sa presvedčilo napríklad aj niekoľko dám a pánov v našej Zmenárni. Zmenený imidž, cenné rady od profesionálneho tímu a aj veľa zábavy si odnieslo už takmer 20 z vás.

Nové príbehy sa odohrali aj v našej ponuke obchodov. V lete sme privítali niekoľko nových módnych značiek. Svoju prvú bratislavskú predajňu u nás otvorila exkluzívna holandská móda YAYA. Dámy, nechajte sa inšpirovať jej širokým sortimentom, ktorého jednotlivé kúsky sú pohodlné, originálne, jednoducho kombinovateľné, a najmä vhodné na váš bežný deň. Pokiaľ však hľadáte odvážnejšiu módu, pozývame vás do predajne Sugarbird®, kde si určite prídete na svoje. A ak zase patríte k tým, ktorí sa cítia pohodlnejšie v športovom oblečení, v novootvorenej New Zone si istotne vyberiete niečo podľa svojich predstáv.

Aj jeseň je v Poluse plná príbehov a novinky neobchádzajú ani ďalšiu ponuku – vaša obľúbená dm drogerie markt rozšírila svoju plochu a stala sa tak najväčšou predajňou tejto značky v Bratislave. Možnosti občerstvenia zase doplnila jedinečná prevádzka Chris´ s ponukou originálnych polievok pripravených s láskou a vždy z čerstvých surovín. Príďte ochutnať nielen tradičné teplé polievky, ale aj osviežujúce studené či sladké, ktoré sú vhodné ako malý snack medzi jedlami. Výborné špeciality čisto slovenského pôvodu zase nájdete v novej predajni Starý Otec a ak chcete konečne spoznať, čo je kvalitný spánok, zavítajte do prevádzky Night Control, kde vám odporučia ten najvhodnejší matrac, s ktorým sa vaša posteľ zmení na jedinečné miesto odpočinku. Chcete si poistiť dom, byt, auto či budúcnosť? Pre skúsených odborníkov v Allianz je to hračka.

2013 - jar/leto

Zažite v Poluse Radosť každý deň. Tak s touto vetou vás vítame už od februára. Polus tento rok oslávi šťastných 13 rokov, počas ktorých sa stal stálou súčasťou vašich každodenných životov, ako aj vašich malých či veľkých radostí. Počas celého roka vám budeme aj naďalej prinášať radosť – okrem zaujímavých projektov a podujatí sa môžete tešiť aj na drobné každodenné radosti či množstvo súťaží.

Verím, že k vašej radosti prispieva aj čítanie noviniek z našej ponuky. Začítajte sa teda do nového čísla nášho magazínu. Ani v tomto najnovšom nemôžu chýbať tipy na aktuálne módne trendy a vychytávky. V článku Móda je hrou vám predstavíme jedinú predajňu značky Lindex v Bratislave. Možno ani neviete, že si tu radosť pekným módnym kúskom pre seba môžu urobiť dámy s akýmikoľvek krivkami, nielen tými do veľkosti 40. Lindex má totiž vo svojej ponuke kolekcie na každú postavu a príležitosť. Či už hľadáte elegantné šaty, alebo nohavice na každý deň, alebo nosíte veľkosť nad 44, určite si vyberiete.

A pre vás, páni, ktorým v minulom čísle urobil radosť článok o správnom výbere obleku, máme pokračovanie. Prinášame vám cenné rady, ako si vybrať správnu košeľu, aby vyjadrila a vhodne zdôraznila váš životný štýl a osobnosť. A do pozornosti vám dávame aj aktuálnu kolekciu značky s.Oliver s módnymi kúskami v béžovej a pastelových farbách.

Viac sa už dočítate v našom magazíne .

2012 - jeseň/zima

Túto jeseň sme pre vás v Poluse pripravili niekoľko noviniek v podobe novootvorených predajní. Napriek
blížiacej sa zime, počas ktorej je obľúbenou aktivitou mnohých z nás leňošenie doma pod dekou, sa určite
medzi vami nájdu aj takí, ktorí myslia na to, že aj v zime sa treba udržiavať vo forme. Práve vás istotne potešila informácia, že naše široké portfólio služieb len pred pár dňami obohatilo fitness centrum Fit Inn. Nové štúdio ponúka výborné podmienky na silový a vytrvalostný tréning, ako aj samostatnú cvičiacu časť pre dámy či doplnkové služby – solárium a individuálne hodiny s osobným trénerom. A k tomu otváracie hodiny od skorého rána až do polnoci.

Ak ste milovníkom hôr či vyznávačom outdoorových aktivít, do pozornosti vám dávame aj novú predajňu Northfinder s bohatou ponukou kvalitného, funkčného a technicky prepracovaného oblečenia. No a tí z vás, ktorí to s vyznávaním aktívneho a zdravého životného štýlu myslia naozaj vážne, určite uvítajú aj novú Fit Restaurant na Hollywood Boulevard. Ak hľadáte viac než len rýchle občerstvenie, poteší vás pestrá obedová ponuka zdravých a najmä chutných jedál: ryby, špaldové cestoviny, pohánka, kus-kus či výborná grilovaná zelenina. Zavítať sem je príjemné aj na raňajky či na výbornú kávu.

Viac sa už dočítate v našom magazíne

2012 - jar/leto

Zdá sa, že dlhá a únavná zima nás tento rok potrápila viac ako dosť. Jar je však už konečne tu a naozaj sa na ňu oplatilo počkať. Pre všetkých, ktorí sa do Polusu radi vraciate, sme totiž práve začiatkom jari pripravili jednu unikátnu novinku - ako prvé nákupné centrum na Slovensku sme pre našich zákazníkov priniesli vernostný program Polus Klub. S jedinečnou kartou získate množstvo výhod vo forme špeciálnych zliav, darčekov a odmien, a to vo vyše 100 predajniach. Pri každom nákupe si na svojej karte zároveň zvyšujete počet bodov a frekvenciu nákupov, a máte tak možnosť získať niektorú z mnohých pekných výhier. A čo je najlepšie, zľavy a výhody si môžete užívať každý deň po celý rok!

Máme však pre vás pripravené aj iné novinky. Jednou z nich je, ako ste si už isto všimli, magazín SPOLU, ktorý zmenil svoj formát a prešiel grafickými úpravami. Aj v tomto čísle si každý z vás nájde niečo pre seba. Poradíme vám, čo sa nosí túto sezónu, aj to, že zelená je farba, v ktorej vás naozaj nikto nemôže prehliadnuť. Naučíme vás nosiť ju, ale nemusíte hneď vymeniť kompletne celý šatník, postačí zelenú vo forme doplnkov vhodne zakomponovať do vášho outfitu.

Viac sa už dočítate v našom magazíne .

2011 - jeseň/zima

S jeseňou už tradične prichádza aj nové číslo vášho magazínu SPOLU. Aj tentoraz si v ňom nájdete niečo pre seba. Dámy už isto postrehli, že v ich obľúbených predajniach čakajú nové jesenné kolekcie, ktorým túto sezónu dominuje hnedá farba, elegancia a jednoduchosť. Predstavíme vám z nich módne kúsky, v ktorých budete vyzerať fantasticky. Pánom dávame do pozornosti novú predajňu Tailor made s ponukou klasiky, v ktorej každý muž zaujme. Predajňa rozšírila bohatú ponuku služieb v Poluse o šitie oblekov a košieľ na mieru. Nech už sú vaše želania akékoľvek, určite oceníte vysokú kvalitu a individuálny profesionálny prístup personálu.
Viac sa už dočítate v našom magazíne .

2011 - jar/leto

V novom čísle vášho magazínu SPOLU nájdete mnoho užitočných článkov o tom, ako sa čo najlepšie pripraviť na letné mesiace. Či už sa v lete chystáte do Chorvátska, Grécka alebo za exotikou, poradíme vám, ako byť chic. Dozviete sa, aké farby teraz letia a aký kúsok oblečenia či obuvi nesmie vo vašom šatníku túto sezónu chýbať.  Nechajte si odporúčiť tie správne vzory a materiály, v ktorých zažiarite, ako aj doplnky, ktoré príjemne spestria váš outfit.
V lete budete mať pri vode či na chate aj viac príležitostí tráviť čas so svojimi blízkymi a priateľmi. Ak hľadáte návod na spestrenie voľného času, nechajte sa inšpirovať širokou ponukou najnovších spoločenských hier, ktoré otestujú vašu logiku, schopnosti či pamäť.
 

Aktuálna súťaž:

 

2010 - jeseň/zima

Krásne počasie, dovolenkový oddych a prázdninové leňošenie sú už nenávratne preč a je tu čas vrátiť sa späť do školy či práce. To všetko patrí k septembru, a s ním sa už niekoľko rokov spája aj nové vydanie magazínu SPOLU. Aj tentoraz sme pre vás pripravili zaujímavé čítanie na voľné chvíle. Dámy sa dozvedia, kto vo svete módy diktuje najnovšie trendy, aké farby a strihy sa túto sezónu nosia, a že nielen šperky či kabelka sú dôležitými doplnkami, ktoré príjemne oživia váš šatník. Páni sa zase môžu nechať inšpirovať technickými novinkami, s ktorými je život nielen jednoduchší, ale aj krajší.

2010 - jar/leto

Slnečné lúče a štebot vtákov nás ráno ťahajú z postele, vo vzduchu po dlhých zimných mesiacoch znovu cítiť vôňu kvetov a dni sú čoraz dlhšie. Je tu opäť jar a s ňou prichádza aj nové číslo nášho magazínu SPOLU. Pripravili sme pre vás rôznorodé čítanie na voľný čas. Dozviete sa, aké trendy sú túto sezónu „in“, ako si vybrať správne hodinky na doladenie imidžu či plavky, v ktorých dokonale vynikne vaša postava. Príďte si do Polusu po nové módne kúsky, ktoré vpustia do vášho šatníka svieži jarný vánok.

 

Aktuálne súťaže:

 

2009 - jeseň/zima

Jeseň v Poluse je plná trendov a nových inšpirácií.
Nechajte sa zlákať septembrom - mesiacom módy a naskočte na vlnu našich akcií. Majú veľa podôb, rovnako ako móda samotná. Využite výhodné nákupy, získajte milé darčeky a zapojte sa do súťaže o model od samotnej Lýdie Eckhardt. Alebo chcete vyhrať 2 vstupenky na jej prestížnu jesennú módnu prehliadku? Ako ich získať zistíte na týchto stránkach.
Už teraz si však do kalendára poznačte dátum 26.9. V Poluse sa uskutoční netradičná tanečná módna šou v choreografii Jara Bekra. Ak máte talent, môžete sa zapojiť do jeho tanečných workhopov, máte na to dobrý dôvod. Jaro totiž hľadá novú tvár. Pokračujeme predstavením aktuálnych kolekcií značiek Polusu, čerešničkou na torte však bude módne defilé s Lýdiou Eckhardt.
Október sa nesie v znamení krásy a stylingu. Spolu s Danicou Raychev zmeníme váš štýl. Poradíme vám, čo je práve IN vo svete účesov, líčenia, módnych trendov či nechtového dizajnu. Navyše vám predstavíme tvorbu študentov VŠVU v oblasti módneho návrhárstva.
Tento mesiac si však nenechajte ujsť bláznivé popoludnie 17. októbra - v Poluse budú bábätká súťažiť o zápis do Knihy slovenských rekordov. Tak neváhajte a príďte ich povzbudiť! Najšikovnejšie mamičky a ich radosti odmeníme netradičnými darčekovými košmi.
Jeseň v Poluse bude naozaj pestrá, stačí prísť a užiť si ju s nami.

 

Aktuálne súťaže:

 

2009 - jar/leto

Ahoj, som RobotNick a prišiel som vynoviť Polus.

Touto vetou sa Vám prihovára náš milý spoločník, ktorý sa stal súčasťou jednej z najväčších zmien, čo sa v Poluse kedy udiali. Určite viete, o čom hovorím, veď s renováciou nášho nákupného centra sme začali už v polovici januára.

Ako už isto viete, renovácia žiadnym spôsobom nezasahuje do chodu nákupného centra počas dňa. Všetky práce sa robia v noci a môžem prezradiť aj to, že prašné práce dokonca vo veľkom stane, aby sa okolité priestory neznečistili viac, než sa stihne pri rannom upratovaní vyčistiť.

 

Aktuálne súťaže:

2008 03 - jeseň

Máme pre vás dobrú správu, v Poluse leto nekončí ani v septembri! Naša jesenná pozvánka smeruje priamo na Dni krásy, ktoré si môžete vychutnať už od augusta. Obzrieme sa za tým, čo pekné sa u nás udialo a pre tých, ktorí si leto užívali na 100% a stále sa nechcú vzdať oddychu, máme pripravený program na koniec septembra. Nechajte sa rozmaznávať priamo v Poluse - čaká vás zdravá pleť, zdravé vlasy, skrátka, zdravá krása. Ako ju dosiahnuť vám poradia zástupcovia francúzskej značky Pierre Fabre od 24. do 27. septembra.


Aktuálne súťaže:

2008 02 - leto

A je to tu. Leto. Deti majú dlhé dvojmesačné prázdniny a my pracujúci sa tešíme aj z týždňa dovolenky niekde v teple, najlepšie pri mori. Vychutnávame si každú voľnú chvíľu, relaxujeme, zbierame zážitky. Ale ešte predtým, než sa prázdniny začnú, máme pre vás niekoľko tipov na trávenie voľného času - napríklad v Poluse.

Až do konca júna máte možnosť pozrieť si výstavu detských kresieb pod názvom Naša mestská časť očami detí na Madison Avenue. Deti zo základných škôl III. bratislavského obvodu pripravili práce plné farieb, nápadov a inšpirácií. Ak ste zvedavý, ako vyzerá televízna veža, Polus či miestny úrad v ich očiach, ste vítaní.


Aktuálne súťaže:

2008 01 - jar

Máme tu jar a obdobie svadieb je v plnom prúde. Nedá mi nezaspomínať na tú vlastnú, najmä, keď som zistila, že taká svadba vôbec neznamená stres a naháňačky. Vybrala som si hneď jedny z prvých šiat, ktoré mi padli ako uliate. S prstienkami rovnako nebol žiadny problém, zvládli sme to asi za hodinku (k tomu so zľavou od milej predavačky). Obrad v jednom z najkrajších barokových kostolov v Bratislave aj svadobná hostina dopadli na výbornú. A organizácia s tým spojená? Netrvala dlhšie ako 2 - 3 týždne.

Súťaže:

2007 02 - jeseň/zima

Určite každý z nás už niekedy myslel na to, aké by to bolo byť zrazu iný. Aké by to bolo mať nový účes, na sebe niečo nové alebo mať celkovo iný look? Väčšina z nás na zmenu nenájde dostatočnú vôľu, čas alebo odvahu. Teraz však máte perfektnú šancu konečne to zmeniť. Ak ste doteraz len obdivovali dokonalé zmeny v televíznej Zmenárni, teraz môžete obdivovať výsledok na vlastnej koži. Zverte sa do rúk tých najlepších vizážistov a stylistov na Slovensku, ktorí vo vás objavia to krajšie ja! Stačí sa prihlásiť do Zmenárne v Poluse a tí najlepší odborníci budú pracovať na vašej premene úplne zadarmo.

2007 01 - jar/leto

Druhý rok aktívnej a cieľavedomej práce s deťmi v mestskej časti Bratislava – Nové mesto odštartoval Polus City Center vyhlásením grantového seriálu pod názvom „GRANT 2007“, určeného deťom základných škôl v mestskej časti Bratislava – Nové mesto. V tomto roku plánuje vyhlásiť celkovo tri grantové kolá, v každom rozdelí 100 000 korún, celkovo teda v tomto roku udelí granty vo výške 300 000 Sk. Granty sú však len jednou časťou bohatej a nápaditej mozaiky aktivít, príležitostí a možností, ktoré Polus City Center pre deti a mládež v roku 2007 pripravil.

2006 02 - jeseň/zima

Svadba by mala byť jedným z najkrajších dní a zážitkov v živote človeka. Zaľúbenci spečatia svoju lásku večným sľubom, vykročia do ďalšej etapy svojej spoločnej cesty a navždy si zachovajú krásnu spomienku. Tento deň v sebe skrýva veľa, nie je to len obyčajné – áno, predchádza mu mnoho radosti z celej prípravy, ktorú tým doprajete nielen sebe, ale aj svojim blízkym.
Prípravy na tento deň by sme si mali vychutnávať, spoločne si ho vysnívať a zariadiť podľa svojich predstáv. Pravdou však je, že žijeme v období veľmi uponáhľanom, a tak to často končí zmätkom a možno aj stresom z toho, ako ulahodiť všetkým, ako všetko postíhať a vybaviť načas. Razom sa z toho vytratí romantika. Šaty pre nevestu sú objednané na jednom konci mesta, oblek pre ženícha na druhom, topánky a kaderníčka v centre, obrúčky na objednávku... Hlavné je na nič nezabudnúť.

2006 01 - jar/leto

Keď v tomto období blúdite po nákupnom centre a hľadáte niečo v množstve obchodov, mnohokrát si ani neuvedomíte, čo všetko sa deje okolo vás. My sme sa nad tým zamysleli a ponúkame vám zopár „štatistických“ postrehov:

- Polus je čarovný tým, že na jednom mieste stretnete množstvo vašich priateľov a známych. Počas dvoch hodín sa nám podarilo absolvovať tri posedenia na káve s ľuďmi, ktorých sme nevideli približne 2 mesiace, bez toho, aby sme sa na tom dohodli.

- Polus je aj miesto, kde je najväčšia koncentrácia bábätiek na štvorcový meter. Za dve hodiny sme stretli 60 mamičiek s kočíkom.

- Čo sa týka návštevníkov, vyšlo nám, že prevažnú väčšinu tvoria ženy vo veku do 30 rokov.

- Polus je rovnako aj pastvou pre mužské oči – najmä teraz: za dve hodiny sme absolvovali prehliadku najdlhších nôh a najkratších sukní.

- Ak rozlišujeme návštevníčky podľa farby vlasov, tak sme zistili, že blond je v kurze.

- Počas prechádzky po Poluse sa vám dokonca podarí vidieť ľudí zo sveta šoubiznisu či politiky.

2005 02 - jeseň/zima

Píše sa rok 2000 a na Slovensku sa objavil nový fenomén, ktorý sme dovtedy poznali len zo zahraničia. Otvorilo sa prvé nákupno-zábavné centrum na Slovensku s názvom Polus City Center. Náš životný štýl sa od základov zmenil, mnohí z nás si vydýchli: „Konečne všetko na jednom mieste.“ Alebo „mesto v meste“ – aj tak sa dá charakterizovať tento polyfunkčný koplex s dvomi výškovými budovami a nákupným centrom, rozkladajúcim sa na 5 ha plochy.

2005 01 - jar/leto

Polus - to sú obchody, kaviarne, ľudia, zábava... Je to miesto, v ktorom strávite hoci aj celý víkend bez toho, že by ste sa začali nudiť. Aby ste chvíle v Poluse prežili čo najpríjemnejšie, možno by sme sa spolu mohli bližšie zoznámiť. V magazíne Spolu, ktorého prvé číslo práve držíte v ruke, vám Polus predstavíme v trochu inom svetle. Viete napríklad, aký krásny je pohľad z jeho striech? Alebo čo znamená slovo Kenvelo? Alebo že je to jediné miesto na Slovensku, kde nájdete predajňu Swarovski? A nielen to. Každého pol roka vám prinesieme pestrú ponuku zaujímavostí a horúcich noviniek. Poklebetíme s vami o aktuálnych módnych kolekciách, trendoch v líčení a najvychytenejších doplnkoch. A navyše vám ukážeme, kde všetky tieto veci nájdete. Hádate správne - v Poluse. Tam totiž vždy nájdete všetko potrebné pod jednou strechou. Prezradíme vám, čo letí vo svete detí.(Neuveríte, ale sliz a Smraďoši vraj nesmú chýbať na poličke v žiadnej detskej izbe!) Dospelých možno poteší návod, ako si doma vyčarovať exotiku alebo -ak túžite po niečom pokojnejšom - pri ktorej knihe si vychutnáte dokonalú pohodu. Naším cieľom je, aby sa magazín Spolu stal vaším zábavným a užitočným spoločníkom - tak ako samotný Polus. Pevne veríme, že sa k nemu budete vracať rovnako radi ako do Polusu, že si ho rovnako obľúbite a že „spolu“ budeme stále častejšie. Prajeme vám príjemné čítanie.

Darčekové poukážky

Ako vhodne obdarovať Vašich blízkych, kolegov a známych?

ZISTI VIAC

Free Wifi zone

ARCHÍV

MAGAZÍN SPOLU
PODUJATIA

Expresné doručovanie

DHL